הצוות המוביל

ROI CUSTOMERS היא חברת הייעוץ היחידה מסוגה בישראל שמעניקה פיתרון מלא ומולטידיסיפלנארי לתחום ניהול הלקוחות. אנשי הצוות שלנו מגיעים מעולמות עסקיים מגוונים ומשלימים (מחקר, אסטרטגיה, IT, ניהול, שיווק ושירות), ויחד מציגים נבחרת מקצועית מגובשת המכסה כל אחד מתחומים אלה. כל אחד מאנשי הצוות שלנו מביא עימו ידע מעמיק בתחומי התמחותו ומחויבות עמוקה ללקוחותינו. כארגון, אנו חולקים את הידע בין הדיסציפלינות השונות וכך מאפשרים סינרגיה רבת עוצמה של התמחויות אלה לטובת לקוחותינו.

כצוות, אנו מסוגלים להעניק מענה ייחודי בישראל, שלוקח בחשבון את כל הפנים המגוונות של תחום ניהול הלקוחות.

הצוות שלנו ב ROI CUSTOMERS הוא צוות מנצח של שחקני נשמה, בעלי רמה מקצועית מעולה, חשיבה מקורית, יוזמה, יחסי אנוש מצוינים ומודעות שירותית גבוהה.

העובדים ב ROI CUSTOMERS הם הנשק הסודי שלנו, מקור גאוותנו והמנוע להצלחותיה המוכחות של החברה.

אנחנו ב ROI CUSTOMERS מאמינים שמתן שירות מחייב שילוב יכולות מקצועיות ויחסי אנוש מעולים. כדי לחולל שינוי אמיתי אצל הלקוחות, אנחנו חייבים "לעבוד מהלב", לגלות אכפתיות, להזדהות עם הלקוחות, ולהיות מונעים מהרצון הכן לפעול לטובתם בכל רגע נתון.

הצלחתה של ROI CUSTOMERS מושתתת על המצוינות של עובדיה.

הילה כרמל

הילה כרמל, מנכ"ל משותף ובעלים

"מזה למעלה מ- 10 שנים יש לי הזכות ללוות הנהלות בכירות של הארגונים המובילים והמעניינים בארץ בגיבוש, מימוש והטמעה של אסטרטגיות מכוונות לקוח. ביחד עם רטה מאירי, הקמתי ב- 2002 את חברת ROI CUSTOMERS כדי להוביל ארגונים לשינוי בתפישת הלקוחות שלהם, כדי לסייע לארגונים לשפר את הביצועים העסקיים שלהם באמצעות לקוחות יותר מרוצים. התחום בו אני עוסקת תמיד ריתק אותי, נקודת המפגש של הלקוח עם ארגון היא רגע האמת בו הכל יכול לקרות והכל יכול להשתבש והסוד הוא במערכת היחסים. אני מאמינה במערכות יחסים של אמון, כבוד הדדי והערכה ומנסה ליישם את תפישת העולם הזו לא רק בפרויקטים שאנו מבצעים אלא גם במערכת היחסים של הארגון שלי עם עובדיו ועם לקוחותיו".

לקריאה נוספת

שי גפן

רינת ויגרצין, מנכ"ל משותף

"אני מאמינה שלארגונים יש את היכולת והעוצמה להשאיר חותם על מי שעובד בהם, על הלקוחות שלהם ועל הסביבה העסקית בה הם מתקיימים. אנו מבלים בארגונים בהם אנו עובדים לא פחות שעות מהשעות שאנו מבלים עם המשפחות שלנו . הארגון בו אנו עובדים הוא חלק מהזהות המקצועית  שאנו מפתחים. הארגון הוא פלטפורמה לממש ערכים של איכות , יושרה, מקצוענות וחדשנות."

לקריאה נוספת