לקוחות או לא להיות!

עולם העסקים נמצא בשיאה של מהפיכה.

מהפיכת הלקוחות.

האינטרנט, המדיה החברתית, הטלפונים החכמים והתקשורת הדיגיטלית שינו לבלי היכר את הדרך בה לקוחות עושים עסקים.

ב26.7.12 קיימה ROI CUSTOMRES מפגש ייחודי לסמנכ"לי שיווק על הטרנד החדש בעולם השיווק – לקוחות קיימים כמנוע צמיחה!

את הבוקר פתחה הילה כרמל, מנכ"ל משותף ובעלים, בהיכרות עם ROI CUSTOMRES – חברת הייעוץ היחידה בישראל שמעניקה תחת קורת גג אחת את כל קשת הפתרונות לניהול לקוחות.

נעמה גת, סמנכ"לית השיווק היוצאת של מזרחי טפחות הציגה לאורחים את "מאחורי הקלעים" של המהפיכה ההיברידית בבנק. נעמה סיפרה איך יוצרים חווית לקוח – ואיך הופכים את התהליך מתהליך שיווקי לתהליך חוצה ארגון. ההרצאה לוותה בפאנל שאלות ותשובות אליו הצטרף גם אלי יוניסי סמנכ"ל הלקוחות הפרטיים בבנק.

לאחר הפסקת קפה ומאפה – התכנס הפורום לשמוע את מנכ"ל ROI CUSTOMRES, הילה כרמל, שהציגה סקר בנושא מניעי רכישה של לקוחות. תוצאות הסקר הראו כי 65% מהלקוחות בארץ רוכשים מוצר או שירות בעקבות המלצה מחבר או מכר קרוב ("CUTOMERS DRIVEN MARKETING") ! מעל 30% ציינו כי החוויה השירותית הכוללת היא זו שגורמת להם להמליץ לחבר!

בהמשך הרצאתה סיפרה הילה על אתגרי השיווק המשתנים – ופרסה את משנתה הייחודית בנושא ניהול חווית לקוח- איך יוצרים אותה, ובעיקר איך גורמים ללקוח "להעביר את זה הלאה" ולהמליץ ללקוחות פוטנציאלים נוספים…

במפגש נכחו: אורי יוניסי מנהל בנקאות ישירה מזרחי טפחות, לימור ברדה סמנכ"ל לקוחות כלל פיננסים, אלדד כהן סמנכ"ל מכירות מיטב בית השקעות, נדב פרישמן מנהל שיווק רשת Best Buy, בן מוסקל סמנכ"ל שיווק שופרסל, מינה זילברברג מנכ"ל המרכז לרפואה משלימה,  כוכבית ארנון סמנכ"ל בכירה הראל, עודד שטמר סמנכ"ל שירות Better Place, שלומי אספקה מנכ"ל תכשיטי צבאן, איילה רהב סמנכ"ל מנויים מעריב, יפעת קרני סמנ"כל שיווק מעריב, אבי מנדה לשעבר מנכ"ל קלי שוקי הון ושוקי אברמוביץ' יו"ר Avaforex.

בעקבות הצלחת הכנס והביקוש להרצאות – כנס נוסף בנושא ייערך בחודש נובמבר.

נשמח לראותכם!

מן העתונות : סיקור של המפגש במעריב עסקים.

התרשמות לקוחות מהמפגש:

"קצר, מדויק , ממוקד, לעניין. והמנחה היתה מצוינת."

"שמחתי להשתתף בכנס שהיה קצר וקולע .

המיקום והאינטימיות היו מתכון טוב להצלחתו.

ההרצאות היו מעניינות והרגשתי שהן עשו סדר במחשבות שרצות אצל רוב משתתפי הכנס.

תודה רבה."  אלדד כהן , סמנכ"ל מכירות מיטב בית השקעות.

להמלצות נוספות של לקוחות.